Ognisko 2023.

Urodzinki, urodzinki. Zawsze świętujemy urodziny naszych podopiecznych ale  osób z nimi pracujących , dzisiaj razem z Kubą obchodziła urodziny Pani Monika,obydwojgu życzymy wszystkiego najlepszego.

Dzień Ziemi uczciliśmy wielkim sprzątaniem w Parku Ludowym. Dbajmy o naszą planetę.

Dzień Flagi w naszym Ognisku.

Nowa warsztaty muzyczne z Panią Kasią. Poznajemy nowe instrumenty, uczymy się dźwięków. Gramy, słuchamy. Super doświadczenia.

Tym razem warsztaty z wykonywania glinianych portretów prowadziła Aleksandra Borzęcka z Fundacji Strefa Dorastania. Dziękujemy.

Warsztaty kulinarne Żółty Talerz finansowane przez Kulczyk Foundation to pyszne ale i ciekawe zajęcia. Poznajemy kuchnie świata, nowe smaki i potrawy. Jemy też codziennie i regularnie to wielka zaleta dla naszych rozwijających się podopiecznych.

Zajęcia plastyczne z Panią Moniką, jest różnorodność i wielkie chęci dzieci do poznawania nowych technik.

Wiosenna pogoda sprzyja spacerom, coraz więcej czasu spędzamy w Parku Ludowym. Nawet Pani Monika prowadzi tam zajęcia teatralne.

 

 

 

 

 

Trwają intensywne próby do kolejnego spektaklu. Efekty niebawem.

Rozstrzygnięty został konkurs na Wielkanocnego króliczka. Gratulujemy Svetie, Katii, Amelii , Martynie wspaniałych prac i zasłużonych nagród.

Świąteczny poczęstunek już za nami.

Przygotowania do świątecznego kiermaszu.

Zajęcia plastyczne i fotograficzne z Panią Moniką, zaowocowały pięknymi pracami.

Ferie zimowe w tym roku w styczniu, bez śniegu ale aktywnie. Były wyjścia na basen Uniwersytetu Przyrodniczego, do Bioteki, do Radia Lublin, do Kina Bajka, na zajęcia do Narodowego Banku Polskiego, na zwiedzanie Radia Lublin i Areny Lublin.

Styczeń i Luty to zmiany organizacyjne.Odeszła z Ogniska Pani Magda i teraz czekamy na dodatkową pomoc.

Zajęcia troszkę spowolniły. Pani Teresa od marca rozpoczyna zajęcia „Tańcowała igła z nitką” , Pani Monika prowadzi zajęcia plastyczne, fotograficzne i teatralne , finansowane przez PEPCO. Pani Kasia od Marca rozpoczyna cykl muzyczny. Kontynuujemy zajęcia kulinarne ” Żółty talerz” Kulczyk Foundatio. Dzieje się.

Facebook